Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив продължава с ежедневните постове във връзка с предстоящия мач с ЦСКА 1948.

"Жълто-черните" фенове призоваха за подкрепа на отбора в предстоящия мач.

Ето какво написаха привържениците:

Пълен сектор ще подкрепя отбора на Ботев в Бистрица в неделя.

Бъди един от нас! Само Ботев!