Фенклубът на Локомотив (Пловдив) публикува изявление в своята facebook страница.

В него "черно-белите" призовават за масово посещение на днешната тренировка на тима преди сблъсъка с Черно море.

Ето и пълния текст:

Локомотивци,

Нека заедно нахъсаме нашите момчета на тренировката им преди двубоя в събота срещу Черно море.

Очакваме всички на стадион "Локомотив", днес в 18:10 часа.

Локомотив се подкрепя винаги!, завършиха феновете на "смърфовете".