Ръководството на Локомотив (Пловдив) използва facebook страницата на клуба и се обърна към феновете.
В публикацията бяха прикачени снимки от трибуните на мача с ЦСКА-София, както и следния текст:
Благодарим ви за уникалната подкрепа! Само Локо!
Ръководството на Локомотив (Пловдив) използва facebook страницата на клуба и се обърна към феновете.
В публикацията бяха прикачени снимки от трибуните на мача с ЦСКА-София, както и следния текст:
Благодарим ви за уникалната подкрепа! Само Локо!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!