Президентът на Славия Венцеслав Стефанов направи любопитен коментар, след като Локомотив (Пловдив) откри нова трибуна на стадиона в парк "Лаута".
"Добре е да има за всички клубове, но здраве да е", лаконичен беше пред Sportal.bg босът на "белите".
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов направи любопитен коментар, след като Локомотив (Пловдив) откри нова трибуна на стадиона в парк "Лаута".
"Добре е да има за всички клубове, но здраве да е", лаконичен беше пред Sportal.bg босът на "белите".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!