Отборът на Спартак (Пловдив) се представя впечатляващо от началото на сезона, след като записа 9 победи в 9 мача от Трета лига.

Извън терена "гладиаторите" също събраха погледите. След вчерашния мач със Созопол, спечелен с 1:0, момчетата на Иван Кочев са постъпили изключително европейски.

След двубоя, пловдивчани са оставили като нова съблекалнята на "Арена Созопол".

За това съобщи президентът на Созопол - Румен Димов, с публикация във facebook:

ЗА ПРИМЕР!

Снощи след дерби - мача на Арена Созопол срещу гостите от Спартак Пловдив видях нещо, което не се бе случвало до този момент на нашата Арена - перфектно почистена съблекалня от гостите веднага след двубоя.

Браво на всички от Спартак Пловдив! Това е пример за всички нас!

Мачът си е мач! Има напрежение, психология преди и по време на двубоя, но след това се поздравяваме и всеки продължава по своя път

Честито за победата! Поздравявам ви за отношението ви и след мача!, завърши Румен Димов.