Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи призив към "черно-белите" привърженици. Повод за реакцията от "Лаута" е новината за получаването на Акт 16 на новата южна трибуна, която Plovdiv24.bg първи съобщи вчера.

Съоръжението ще бъде открито за дербито срещу ЦСКА-София, което е в понеделник (2 октомври) от 20,00 часа.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив:

Скъпи привърженици,

Още една мечта се сбъдна!

Южната трибуна на стадион "Локомотив" получи вчера Акт 16. Това стана факт, след като комисия, съставена от 12 експерти от 8 различни институции инспектира съоръжението.

Нека да е я напълним до краен предел на мача с ЦСКА-София!

Локомотив Пловдив над всичко и всеки!