Свързваният с Ботев (Пловдив) нападател Антонин се представя много слабо от началото на сезона в Испания.
По време на летния трансферен прозорец Антонио Кортес Ередиа бе считан за сигурно ново попълнение на “канарчетата", но офанзивният футболист подписа с испанския 3-дивизионен Луго.
От началото на сезона Антонин е взел участие в три мача на новия си отбор, видя Plovdiv24.bg. Във всички двубои нападателят е бил резерва.
Антонин все още е без реализиран гол за отбора си, а лошата статистика се подсилва и от факта, че в трите мача тимът на Луго няма вкаран гол.
След изминалите 4 кръга Луго е в средата на таблицата, с актив от една победа, две равенства и една загуба.