ПФК Локомотив Пловдив поздрави привържениците на отбора и им благодари за подкрепата по време на вчерашния двубой срещу Етър, завършил 1:0 за черно-белите на стадиона "Ивайло".
"Благодарим ви за горещата подкрепа! Нашият дванадесети играч! Чувствахме се като домакини насред Велико Търново!", написаха от клуба в официалната си страница във Фейсбук.
Гледайте в прикаченото видео как привърженици и футболисти отпразнуваха успеха на стадион "Ивайло"!