Футболистът на Локомотив (Пловдив) Петър Андреев направи обръщение преди мача на "смърфовете" с Етър.

Младежкият национал на България се обърна към "черно-белите" фенове и призова за подкрепа за важния мач, който е тази неделя във Велико Търново.

Ето какво заяви Андреев в своя Instagram профил:

Здравейте локомотивци,

Призовавам ви да се запишете за екскурзията за Велико Търново.

Имаме нужда от вашата подкрепа.

Само Локо!