Футболистът на Локомотив (Пловдив) Петър Андреев направи обръщение преди мача на "смърфовете" с Етър.
Младежкият национал на България се обърна към "черно-белите" фенове и призова за подкрепа за важния мач, който е тази неделя във Велико Търново.
Ето какво заяви Андреев в своя Instagram профил:
Здравейте локомотивци,
Призовавам ви да се запишете за екскурзията за Велико Търново.
Имаме нужда от вашата подкрепа.
Само Локо!
Петър Андреев