Ботев (Пловдив) публикува информация относно броя на продадените абонаментни карти.

"Жълто-черните" фенове са закупили 2000 карти за стадион "Христо Ботев".

Plovdiv24.bg напомня на своите читатели, че малко преди старта на сезона - на 8 юли, "канарчетата" оповестиха в социалните мрежи, че 1000 фена на тима вече са се сдобили с пластиките за "Колежа".