Фенклубът на Локомотив Пловдив публикува надъхващ видео клип за "черно-белите" привърженици. Конкретният повод за реакцията е предстоящото шампионатно гостуване на Етър, за което отдавна върви записване за екскурзия.

Двубоят от 9-ия кръг на Първа лига е на 17 септември от 17,45 часа на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от Фенклуб Локомотив Пловдив:

Локомотивци,

Продължава да тече записването за екскурзията за гостуването ни срещу "Етър" във Велико Търново на 17.09.

За членове на фенклуба екскурзията е на цена от 10лв.

За пенсионери и учащи - 5лв.

За всички останали привърженици цената е 15 лв.

Записванията стават в началото на комплекс“ Локомотив" - при Мая.

Само Локо!

Гледайте в прикаченото видео кадрите, които разпространиха от "черно-белия" фенклуб!