Фенклубът на Локомотив Пловдив организира екскурзия за гостуването на Етър във Велико Търново, видя Plovdiv24.bg. Двубоят от 9-ия кръг на Първа лига е на 17 септември на стадион "Ивайло".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "черно-белите" привърженици:

Локомотивци,

Фенклуб Локомотив организира екскурзия за гостуването ни срещу "Етър" във Велико Търново на 17.09.

За членове на фенклуба екскурзията е на цена от 10 лв.

За всички останали привърженици цената е 15 лв.

Записванията започват от днес, като преди домакинския мач с Крумовград ще бъде обособен специален щанд до барчето на Мая.

Нека отново бъдем домакин в друг град!

Само Локо!