Пореден трансфер на Герена е напът да пропадне. Сините брояха за сигурен Йордан Тодоров, но сметките им май ще излязат криви. Ръководствата на Левски и Локомотив (Пд) имат устна договорка, но футболистът се опъва. Данчо предпочита да пробва късмета си в чужбина. Бившият играч на ЦСКА има оферти от Азербайджан, Румъния и Турция. Той все още не е решил къде ще продължи кариерата си.
Според запознати една от основните причини за отказа на халфа на Локо да премине на Герена е настроениeто на феновете. Голяма част от тях са против трансфера. Освен това Тодоров иска прекалено висока заплата, а от Левски трудно могат да удовлетворят исканията му. Най-вероятно Локомотив (Пд) ще прибере около 350 000 евро от трансфера на 28-годишния футболист зад граница.
В същото време стана ясно, че Левски най-вероятно ще финализира всичко около трансфера на Гара Дембеле до края на седмицата. Остава футболистът да уточни личните си условия.
Източник: в. "7 дни спорт"












loko_1936_plovdiv
на 02.06.2010 г.
Жалко , че изпускаме 1 от добрите ни играчи Гара Дембеле , но имам чувството ,че Гара ще остане.Но все пак ще видим. Но радостната новина е ,че сме на път да задържим друг добър играч , какъвто без съмнение е Данчо Тодоров. Можем и без Дембеле но ще е трудно . Все пак ще има и нови футболисти на Маута и дано си намерим новия Гара Дембеле. Връщаме си младите надежди Веселин Марчев, Христиан Попов и Георги Данов. Също така и Искрен Писаров има шанс да се върне. Освен тях ще дойдат и 2-ма урогвайци - Мауро Бенитес и Хавиер Гуарино. Имаше и слухове за Еуген Трика и Флорентин Петре. Няма нищо невъзможно. Локомотив Пд може спокойно да влезе в топ 3 и да се състеззава за влизането в групите на Лига Европа . САМО ЛОКО ПД ! ! !
poto
на 02.06.2010 г.
Някои чете ли интервюто на Сираков за Ринг тази сутрин? След казаното от него много, ми е странно как Левски все още не са прибегнали до услугите на своята ДЮШ а все още ръсят простотии за големи трансфери като Гара и Данчо. Батков е в г.за и в лаи..та ама много яко, спешно търси купувач, нямат и една стотинка за заплати а камо ли за трансфери. Задълженията им са в пъти по глеми от тези на селския, така, че редом с ЦСКА може и те да на получат лиценз. Тези кьор фишеци дето ги ръсят, са само да омилостивят феновете, да не ги разпънат на кръст. После ще кажат, условията поставени от футболистите не се вписваха в нашите възможности :D. Смешни сте!!!
keksa65
на 02.06.2010 г.
браво на дан4о, никога не играи при говедата
Boksior4eto
на 02.06.2010 г.
Бахти тъпите говеда :(. Взеха ни най-добрия футболист и ще го провалят както винаги! Дано и 1 гол не вкара при вас,тъпи говеда сини!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!