От „Локомотив“ (Пд) са опитали да си върнат халфа на „Черно море“ Георги Илиев, но той е осуетил трансфера в зародиш. Това разкри Христо Бонев-Зума. Както е известно, Жоро стана шампион на България с „Локо“ през 2004 година.
„Футболисти като Илиев се броят на пръстите на едната ръка в България. Имахме голям интерес към него и разговаряхме. Момчето обаче излезе коректно. Каза ни, че му остават още две години договор с „Черно море“ и държи да си го изпълни. Тук разговорите ни моментално приключиха, уважихме неговото желание и му пожелахме успех“, каза Зума.
Треньорът на Локо допълни, че целта им през новия сезон в „А“ група е да се преборят за място в евротурнирите. „Един от конкурентите ни за Европа ще е „Черно море“, тъй като запази състава си и отново ще може да разчита на възлови титуляри, които пропуснаха голяма част от миналия сезон заради контузии. Това предполага, че варненци стават по-силни, но същото се отнася и за нас“, допълни Зума.
На 6 юли „Локо“ (Пд) и „Черно море“ ще изиграят контрола помежду си в Банско, където ще са на лагер. „Тази проверка ще е сред най-сериозните за тима ни по време на лятната подготовка“, уточни Зума.












bpfc12
на 30.05.2010 г.
със жоро на море але але !!!
IRON MAIDEN
на 28.05.2010 г.
Успех Жоро, завинаги един от нас !!!
eltoro
на 28.05.2010 г.
трудно ще го върнем, макар че върхът в кариерата му беше именно престоя му в Локомтив! той си е варненец и моряк в червата.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!