Марица победи в последния мач, чака БФС за "Б" група
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:53 / 28.05.2010Коментари (4)2519
Марица победи Стамболово с 3:1 в последния си мач от Югоизточната "В" група, който бе изтеглен с няколко дни преди редовната дата в неделя. "Жълто-сините" надиграха съперника си по категоричен начин, но малко изненадващо Стамболово откри резултата и поведе след контраатака и красив гол от далеч. Малко преди края на полувремето Димитър Байрев се възползва от пас на Стефан Учиков и изравни. През второто полувреме след добри самостоятелни акции победни голове вкараха Ирфан Юсеинов и Антонио Цанков.

Маричани са първи след победата, но в неделя се очаква Равда да победят аутсайдера Тунджа и по този начин пловдивчани да останат втори. Така в следващите дни ще стане ясно какво ще е бъдещето на тима. На 31-и има лицензионна комисия, а след това ще се вземе и решение дали ще има бараж за влизане от Югоизточната "В" в Източната "Б" група. "Ще продължим да поддържаме форма и ще водим тренировки докато стане ясно дали ще играем бараж", заяви за Plovdiv24.bg старши-треньорът на Марица Манол Георгиев.

+1

бог съществува ! той създаде марица пловдив !
+6

Нямам думи . Та Равда е едно село с 500 къщи и 300 празни хотелчета . За какво им е "Б" група . На мач ще ходят по 20-30 човека , защото другите ще варосват копторите си за "курортистите ".