Юношите на Ботев (Повдив) стартираха успешно втория полусезон с победи над връстниците си от Берое в мачове от поредните кръгове в елитната юношеска група до 15 и до 17 години.

При U17 "канарчетата" се наложиха с 2:1, като двата гола за ботевистите вкара Ивайло Видев.

При U15 "жълто-черните" победиха с 2:0 с попадения на Михаел Михаелов и Иван Дейков.