Спортните новини: Днес (5) | Вчера (8)
Локо разгроми Ботев при юношите-старша
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:18 / 10.04.2010Коментари (127)10661
Локомотив Пловдив разгроми Ботев със 7:0 в дербито от кръга при юношите-старша възраст. "Смърфовете" тотално надиграха съперника си като решиха срещата още преди края на първото полувреме. С голове на Васил Сантов и Бахри Шакир "черно-белите" поведоха с 2:0, а заради два жълти картона бе изгонен футболист на Ботев, още в 11-та минута.

През второто полувреме Локомотив продължи с атаките си и очаквано вкара още голове. Първо се разписа Ивайло Герджиков, два гола добави Георги Петров - единият от дузпа.

Последните две попадения реализираха Атанас Трендафилов и Васил Христов. Локо продължава да е абсолютен лидер в групата само с едно равенство и 19 победи. Отборът на Ботев остава на пето място и на практика остава без шанс за класиране на Републиканско.

+1

След 10 години при Селския какво очавате? Кой ще се запише в школата на Ботев като няма пари дори за водата на стадиона? Отгоре на всичко с човек повече целия мач. Ето същото положение в мача с Монтана - паднахте 2:4 . Все пак юношеския отбор на Локото са много добри. Дано не ги разпродадете на софийските "грандове" а пък мъжкия отбор да е пред изпадане всеки сезон.
0

Положението в Ботев е същото, като в Локомотив преди Илиев. По-големите Локо-фенове си помнят коментарите по медиите, нали? Всеки сам извървява пътя към своята Голгота. Винаги има подигравки. Въпроса е да не се срамуваш от решението което си взел. Децата ще пораснат и ще стават все по-добри. Малка част от тях ще играят в Ботев и Локо. Сигурен съм, че четат всичко което се пише за тях. Спорта възпитава добродетели, не го мърсете с шизофренични коментари!
Цъкам минуси на буферите :)
на 12.04.2010 г.
-1

Пълната трагедия на буферите е,че тези юноши никога няма да играят за първия отбор,заради някакви дембилета и бенджилюховци
+2

да свикват от малки хахахахаха
+1

МЕЖДУ ДРУГОТО,ДНЕС И НАБОР 96 ОТНОВО БИЕ ЖЪЛТИТЕ С 2-1 А НАБОР 94 ГИ ПОРИ С 5-0! ПРОСТО РАЗМАЗВАНЕТО НА ЖЪЛТУРИ ВЪВ ВСИчКИ НИВА ОТ чЕРНО-БЕЛИТЕ ЛОКОМОТИВИ Е ТОТАЛНО!