Феновете на Локомотив Пловдив са амбицирани да подкрепят масово своя тим при гостуването в София на ЦСКА в първия кръг от пролетния дял. Двубоят е на 27 февруари, събота, от 16:45. 
"Черно-белите" фенове създадоха уникална атмосфера на първата тренировка за 2010 година, след като стана ясно, че отборът с ее отървал от Галя Топалова и новият собственик вече ще е Коко Динев.
За първия официален мач отново се очаква солидно присъствие на фенове на Локо, както и да създадат добра атмосфера за своите любимци.