Вратарят Динко Хоркаш от скоро е в Локомотив Пловдив, но вече впечатли със своите силни изяви на терена! Хърватинът даде интервю пред крубната телевизия преди шампионатния мач срещу ЦСКА 1948, който е в понеделник.
Стражът разкри как се е стигнало до трансфера му в Локомотив, изрази възхищението си от феновете на "черно-белите" и сподели очакванията си за срещата с "червените".
"Аз съм юноша на Динамо Загреб. Когато дойде офертата от Локомотив, аз я приех, защото разбрах много добри неща за града, за клуба, и за това, че са спечелени много трофеи в последните сезони. Когато дойдох тук, видях, че съблекалнята е като едно голямо семейство. Всички ме приеха много бързо. Треньорите са много добри. Очакванията им към нас са големи, но смятам и знам, че можем да ги оправдаем", заяви Динко Хоркаш.
"Усетих магията на феновете, когато бях титуляр за първи път за Локомотив. Те са невероятни! Смятам, че имаме най-добрите фенове в България. Те са нашият дванадесети играч във всеки мач. Разчитаме на тях и им отвръщаме с добри игри", допълни още хърватинът.
Гледайте в прикаченото видео цялото интервю с вратаря на Локомотив Пловдив!












Don Klng
на 02.10.2022 г.
НЕВЕРОЯТНИТЕ ФОЙЕРВЕРКАДЖИИ (2022) - ЕПИЗОД 1
Стикс
на 02.10.2022 г.
Ей, жълтури, базата в Коматево струва 14 милиона и не е дала нито един футболист с качества за първия отбор. С 14 милиона можехте да си купите 8 играчи като тошко неделев, да имате най- силния си отбор в историята си. Но не, хвърлихте милионите за един рахид Тонев и перчене, колко модерна база има в Коматево. Диагноза е да си жълт...
локомотив пд
на 02.10.2022 г.
Винаги с Вас.Винаги с Вас.Винаги с Вас.
Jordi
на 02.10.2022 г.
Да бе,най-големите цигани !
Стикс
на 02.10.2022 г.
Всички се прекланят пред публиката на Локомотив. Всеки ден четем за величието на Нашата публика. Точно обратното е в Коматево...там феновете са затворени в клетка от всички страни. Човек се чуди дали не е в зоопарка или в някой индиански резерват??? Това е отношението към феновете на двата отбора...
канара от изгрев бойс
на 02.10.2022 г.
И саму на бият. Дет на хванат.
мангал от Шикера
на 02.10.2022 г.
то все по 200 апапа сми на мач ама карай .
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!