Дубълът на Локо размаза Монтана с 5:0
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:25 / 19.10.2009Коментари (6)2782
© Lportala.net
Християн Попов (7) отбеляза едно от попаденията
Дублиращият тим на Локомотив последва примера на мъжете и също удари Монтана, но този път с разгромното 5:0 на помощното игрище на Лаута. Два гола за успеха вкара Георги Петров - Геша, а по веднъж се разписаха излезлият с капитанската лента Веселин Марчев, Христиан Попов и Бахри Шакир. Така възпитаниците на треньора Минчо Минчев прекъснаха черната си серия от три поредни загуби в първенството. Резултатът бе открит в 3-ата минута, когато Георги Петров засече с глава центриране отляво на Веселин Марчев. В 20-ата минута при идентична ситуация Бахри Шакир удвои, като този път центрирането бе на Христиан Попов от фаул. „Смърфовете" направиха преднината си класическа след куриозна грешка на противниковия вратар в 70-ата минута. Стражът се размина с една топка при опита си да я изчисти напред и Марчев на празна врата я прати в мрежата. Веднага след подновяването на играта Георги Петров изскочи сам в чиста позиция и безпроблемно направи 4:0. Всичко свърши в 74-ата минута, когато Христиан Попов също след самостоятелен рейд финтира вратаря на Монтана и вкара за крайното 5:0.