Енрико Пичоне: Момчетата се бориха до последната минута, чакам още 4-ма
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:10 / 17.10.2009Коментари (16)4963
Наставникът на Ботев Пловдив Енрико Пичоне бе изключително нервен в днешния мач. През цялото време той даваше нареждания от скамейката на футболистите от тима. Въпреки загубата, той не бе обезкуражен след края на мача. Ето какво заяви той:

Имахме невероятна възможност непосредствено след първия сигнал да отбележим чрез Морини. В последствие обаче загубихме двама много важни играчи от нашия отбор. Както казвам винаги, мачът е отворен до 95-тата минута. можехме да отбележим до последната минута. За съжаление не можахме днес да разчитаме на други 4-ма футболисти, на които държах, тъй като не можаха да им пристигнат жълтите карти. Момчетата обаче се бориха до последната минута и мисля, че ЦСКА доста се поизпоти.