Защитникът Даниел Ола и халфът Алберто Ребека са готови да играят срещу ЦСКА. Двамата са потвърдили, че жълтите им карти са пристигнали и няма да имат проблеми да играят срещу лидера в класирането.
Въпреки това Енрико Пичоне има доста кадрови проблеми за решаване. Един от най-добрите играчи в състава му - Емануеле Морини е болен от грип и днес не тренира с отбора. Прочулият се с танцувалните си умения в нощните клубове левичар вече има 2 гола в актива си и е един от ключовете футболисти на „жълто-черните". На облекчен режим тази сутрин пък се подготвяше Максимилиано Брици. Той страда от разтежение на бедрен мускул, но има шансове да се оправи до събота.
Двубоя с „армейците" твърдо пропускат наказаният Иван Караманов и контузените Христо Сталев и Себастиян Флорес.
Освободените преди време заради проблеми със сърцето - Лука Бриньоли и Густав отново са актуални за Ботев. Вратарят се завърна в България и вече тренира с отбора, докато Густав е в Италия за повторен медицински преглед. Пичоне твърдо настоява, че няма причина да се лиши от услугите на двамата.
Източник: Gong.bg












poto
на 14.10.2009 г.
Аз знам кво му е. Оная с черната коса в клетката му е лепнала нещо, и не може да се изпикае като хората:DDD, тва си е чиста проба контузия, даваи пич ти си!!!
Батэ Бойко
на 13.10.2009 г.
И густав ще си дойде здрав от италия! Много здрав и качествен защитник обаче явно има проблем със сърцето! И с тези подправени документи с които искат да играят за великия Ботев ми се струва,че просто могат да си докарат усложнения със здравето! Пичоне-гълъбар смотан,незнам защо подтикваш момчетата да правят простотии.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!