Треньорът на Ботев (Пд) Азрудин Валентич бе изключително щастлив след победата на неговия тим с 3:1 над ЦСКА 1948. Босненският специалист изтъкна, че е много трудно в България да постигнеш 6 поредни домакински победи.
Ето какво каза Валентич след края на срещата в Коматево:
Това е невероятно! Да направиш 6 поредни победи като домакин не е лесно в българското първенство. През първото полувреме съперникът игра по-дефанзивно и много често изритваха топката напред. Ние пък след почивката бяхме твърде пасивни и те наложиха преимущество твърде агресивно. Отбелязаха ни гол, но 15 минути по-късно ние отново бяхме по-активният отбор.
Сега имаме малка пауза заради националните отбори. Имаме време, за да анализираме следващите ни съперници и да заиграем още по-добре. Имаме нова енергия да останем позитивни. Ако покажем целия си потенциал и ако нямаме болни или контузени, можем да спечелим срещу Лудогорец и ЦСКА, които са двата най-добри отбора в България.




























































ОЖБОЛТ 12- петата
на 05.10.2021 г.
Ши биеш , колкото бихте и Етър.
DEDO
на 02.10.2021 г.
АБЕ КИКО АКО СИ БОТЕВИСТ И ТАКА ДА ПИ6Е6 Е ГРЕХОТА.
So what
на 02.10.2021 г.
Първо бийте Етър и слабия Локомотив Пловдив и тогава ще биете Лудогорец и ЦСКА. Ако пък случайно успеете, това не говори добре за вас. Нивата е дълга, а вече сте OUT от единия турнир...
кико99
на 02.10.2021 г.
Ще биеш камбаните, ще биеш. Той не може да бие Ботев Враца и Царско село, тръгнал Лудогорец и Цска да бие.. Стига си ни правил на глупаци, гледаме и виждаме какво и колко можете.
DEDO
на 02.10.2021 г.
АМИ АЗ ИНАТЕБЕ МОГА ДАТИ НАБИЫА КАРТУНАТА ЛИЛАВА
ултрас1926
на 01.10.2021 г.
Аз мисля че можем да бием и Ливърпул и Ман ЮН.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!