Треньорът на Ботев (Пд) Азрудин Валентич бе изключително щастлив след победата на неговия тим с 3:1 над ЦСКА 1948. Босненският специалист изтъкна, че е много трудно в България да постигнеш 6 поредни домакински победи.

Ето какво каза Валентич след края на срещата в Коматево:

Това е невероятно! Да направиш 6 поредни победи като домакин не е лесно в българското първенство. През първото полувреме съперникът игра по-дефанзивно и много често изритваха топката напред. Ние пък след почивката бяхме твърде пасивни и те наложиха преимущество твърде агресивно. Отбелязаха ни гол, но 15 минути по-късно ние отново бяхме по-активният отбор.

Сега имаме малка пауза заради националните отбори. Имаме време, за да анализираме следващите ни съперници и да заиграем още по-добре. Имаме нова енергия да останем позитивни. Ако покажем целия си потенциал и ако нямаме болни или контузени, можем да спечелим срещу Лудогорец и ЦСКА, които са двата най-добри отбора в България.