Вратарят на пловдивските "железничари" Кирил Акалски бе един от най-добре представилите се футболисти в днешния мач между Локомотив Пд и Левски. Ето какво заяви стражът след каря на двубоя:

Борихме се до край и мисля, че напълно заслужихме точката, все пак успяхме да постигнем обрат. Първите 20-30 минути отборът на Левски категорично ни надигра, но мисля, че особено през второто полувреме се борихме с всички сили, играта беше равностойна и си заслужихме точката.

Няма никакви проблеми между футболистите.

Мисля, че ако всеки мач се борим така, както последните 2 мача, ще отидем там, където ни е мястото.