Валентич: Истински професионализъм от наша страна през първото полувреме
Автор: Стойчо Генов 23:34 / 20.08.2021Коментари (0)3488
Треньорът на Ботев (Пд) Азрудин Валентич не скри радостта си след победата с 3:1 над Левски в Коматево. Босненският специалист призна, че иска няколко часа да се наслади на този успех и след това ще започне да мисли за следващия мач.

Ето какво каза Валентич след края на двубоя срещу Левски:

Преди да коментирам мача, искам да кажа огромен респект за футболистите на Левски и техния треньор. Много съм радостен за първото полувреме. Това беше истински професионализъм от наша страна. През второто полувреме казах на момчетата, че няма да е лесно и трябва да продължим да играем по същия начин. Имахме късмет при втория гол, а след това беше вече лесно.

В началото на второто полувреме играхме по-бавно, нямаше я агресията, която исках. Но все пак спечелихме дерби. Спечелихме всичките си домакински мачове досега. Искам да се насладя няколко часа и след това ще мислим за следващия двубой. Началото на сезона е добро и трябва да сме спокойни и да играем още по-добре.