Звездата на Ботев (Пд) Тодор Неделев призна, че е щастлив от факта, че е подписал нов дългосрочен договор с любимия си клуб, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Щастлив съм, че подписах този дългоочакван договор. Той е за 2 плюс 1 години - казвам го, за да не се спекулира, защото прочетох доста различни неща. Всички трябва да разберат, че Ботев е моят отбор на сърцето", заяви Неделев на пресконференция в Коматево.

"Нямах други предложения. Заради контузията не мисля, че някой отбор би взел футболист след толкова дълго лечение на травма. Решението кога да се върна на терена е на рехабилитатора и на доктора. Чувствам се добре, но ще ми трябва още малко време", допълни още звездата на "канарите".

Гледайте в прикаченото видео цялата пресконференция на ПФК Ботев!