Отборът на Ботев (Пловдив) обяви старта на подготовката за новия сезон. Това ще се случи на 11 юни (петък).

Първата тренировка на "канарчетата" е с начален час 18:00 и ще се проведе на базата в "Коматево".

Футболистите на "жълто-черните", които са ангажирани с лагери на националните отбори, ще се присъединят към подготовката няколко дни по-късно, уточниха от клуба.