След намесата на eкипа на Plovdiv24.bg бе премахната бетонираната кашпа в сърцето на Стария град.

Читател ни написа:

"След като близо два месеца никой не реагираше на многобройните сигнали, преди дни четирима работници от ОП“Паркове и градини“ демонтираха и премахнаха бетонираната кашпа в Стария град, за която писахте".

Припомняме, че пловдивчанин бе бетонирал кашпата с цел да играе роля на преградно съоръжение за недопускане на автомобили да паркират в района.