На 22 септември, в Деня на независимостта, Славчо Атанасов и коалиция "Съединени за Пловдив“ канят гражданите и гостите на града да развеят заедно националния трибагреник: 

Очакваме ви в 10 часа на пл. “Стефан Стамболов".

Ще подарим българското знаме на всички пловдивчани.

Защото градът заслужава!