Още 20-30 хиляди тона балиран софийски боклук - освен договорените вече 100 хиляди, може да приеме Пловдив на сметището в Цалапица срещу още пари.
Такъв вариант се върти в главата на Славчо Атанасов за излизане от кризата с Раковски. Призна го самият той пред журналисти, като предположи, че подобни мисли са осенили и Бойко Борисов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Втора среща само за седмица ще има пловдивският кмет с премиера в ранните следобедни часове. Отново ще си говорят за исканите от Раковски 5 милиона лева компенсации срещу пускането на екозавода в Шишманци. "Ще измислим вариант, от който всички да бъдат доволни", обеща кметът.
Приемаме още 20-30 хил. тона софийски бали, за да платим на Раковски?
© Plovdiv24.bg








4olkata
на 20.11.2009 г.
Еми Пловдив ще се вика вече бунището на София...
Pld
на 20.11.2009 г.
Забравили са една нула..
monch
на 20.11.2009 г.
Ама Главчо то на тебе все ти се върти в главата....едни такива....въртеливи...и за наша сметка!
Кинова
на 20.11.2009 г.
А имаше времена в които слафчо твърдеше, че няма да приеме и грам софийски боклук...Как се обърна и... как се наведе!
БОТЕВ 1912 Завинаги
на 20.11.2009 г.
абе ние нямаме ли си достаъчно боклук + 100 хил тона по 2 пъти от шопите та и още
Веселин Пд
на 20.11.2009 г.
На мен не ми стана ясно защо, след като предварително още по Чомаково време някой е имал неблагоразумието да си прави сметки без кръчмар и не са подписали договор с Раковски или по-точно не са уточнили всички техни изисквания и параметри, сега пак за сметка на пловдивчани ще излезат тези 5 милиона лева. Защо поне не бъде намерен виновникът? Ясно е, че не е луд този дето яде зелника, така че Раковски не са виновни в случая ни най малко.
Austin Powers
на 20.11.2009 г.
Ама, разбира се. Славчо освен да губи своето и на Бойко времето друго не умее.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!