Голяма част от служителите на КАТ "Пътна полиция" Пловдив в момента са навън по пловдивските пътни артерии и регулират ръчно движението в града на част от по-натоварените кръстовища заради затворените участъци по възлови булеварди. Това съобщи за Рlovdiv24.bg дежурният в "Пътна полиция".
Патрули има на кръстовището на бул. "Шести септември" с бул. "Руски", на кръстовището на "Руски" с "Гладстон", на колелото на Панаира, както и на други места из града.
Затворен за движение остава напълно бул. "Шести септември" в участъка от бул. "Руски" до бул. "Васил Априлов", както и западното платно на бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" от Чифте баня до кръстовището с бул. "Христо Ботев".
Полицаи регулират ръчно движението на част от възловите кръстовища в Пловдив
© Plovdiv24.bg








Daniel Chernev
на 18.09.2012 г.
и 100 кръгови ще пооправят движението
Daniel Chernev
на 18.09.2012 г.
тея кухари незнаят дори трите жеста на регулировчика
Shitstorm
на 18.09.2012 г.
"...Полицаи регулират ръчно движението на част от възловите кръстовища в Пловдив..." Значи това може би е една от причините хаосът и задръстванията по улиците от големи да станат огромни ;)
Кинова
на 18.09.2012 г.
Та във връзка с постовете по- долу да питам - Защо в нашата мила рОдина не се работи И нощно време по такива ремонти? Да е защото нощният труд е скъпо платен - не е! А хората по на запад го правят! И работата им спори!
Някакъв фен
на 18.09.2012 г.
Цяло лято когато града беше се поопразнил как не се сетиха тогава за тези ремонти?!? Ами сега когато хората се върнаха от отпуски и учениците тръгнаха на училище в максималния трафик затварят булеварди! Кмете , кмете ..... и ти си като останалите
Maq Avramova
на 18.09.2012 г.
Добре де ремонти,ремонти -ок,тая сутрин реших да отида пеша на работа-ами да изкажа възмущение в 8:30 никой НЕ беше започнал работа,като се прибирам към 18:15/20 пак никой НЕ работи ЗАЩО ??????????????
ЛИДИЯ ИЛИНЧЕВА
на 18.09.2012 г.
дано по-бързо свършат тези ремонти ......и се оправи трафика
rummi_to
на 18.09.2012 г.
:) Като си спомня на 6-ти септември какъв хаос бяха създали едни техни колеги. Дано тези да са по-обучени :):):)
Манол_Гочев
на 18.09.2012 г.
Ще трябва да се изтърпи,няма как само че много лошо стана че Шести Септември го затвориха точно преди първият учебен ден и както Цар Борис 3ти е затворен и движението трябва да става по Мария Луиза и по целият тунел имаше задръствания,а хората трябва да се придвижват по Гладстон където така или иначе има огромни задръствания и е малък булеварда ама ще се изтърпи още 1 месец
diana1980
на 18.09.2012 г.
На колелото на Панаира винаги е имало нужда от тях,не се прави подлез и толкоз!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!