Поредното нагло паркиране е заснел читател на Plovdiv24.bg.
"Хората вече не се притесняват да паркират на Главната, та и пред кметството", отбелязва читателят ни.
Снимката е направена преди броени дни на входа на Главната откъм ул. "Дондуков".
Поредното нагло паркиране е заснел читател на Plovdiv24.bg.
"Хората вече не се притесняват да паркират на Главната, та и пред кметството", отбелязва читателят ни.
Снимката е направена преди броени дни на входа на Главната откъм ул. "Дондуков".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!