Снимка на поредния наглец, паркирал на пешеходна пътека изпрати читател на Plovdiv24.bg.
Мястото е бул. "Шести септември".
"Интересно, баровецът с десния волан дали спира така в Англия?", пита бесният пловдивчанин.
Нагло поспрял на пешеходна пътека
© Plovdiv24.bg






