Екозаводът в Шишманци мина на двусменен режим на работа и вече около 200 т пловдивски боклук дневно пътуват директно натам, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Само едрогабаритната техника, превозваща така наречените лодки, депонират отпадъците все още в Цалапица", уточни главният експерт Лилия Таскова.
Екозаводът мина на двусменен режим
© Plovdiv24.bg
Лилия Таскова 





