За опасно пропадане на тротоар сигнализира читател на Plovdiv24.bg. Даваме му думата сега:
"Здравейте, уважаема редакция. Като ваш редовен читател знам, че активно участвате в решаването на проблемите в града ни, за които Община Пловдив нехае.
Изпращам ви снимки на една яма, с диаметър 2 метра и дълбочина, около 40 см., намираща се на тротоара на бул. "Шести септември" 19, срещу хотел "Глобус". Видимо от долу нещо пропада и е въпрос на време да пропадне. Недай боже, да падне човек вътре.
Между плочките към тротоара се вижда, че под и зад плочките зее черна празнина. Чрез ваз искам да попитам за това възнамерява ли Общината, чрез кметството на район "Западен" да реши проблема възможно най-скоро или ще чака трагедия? Благодаря ви".

20:26 / 22.05.2023
2685







вкпл
на 22.05.2023 г.
А сигнал към 112 защо не подаде въпросния читател или чака трагедията, за да се сети, че е могъл, вместо да снима и пише в интернет?!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!