Читателка на Plovdiv24.bg засне поредното нагло паркиране в центъра на Пловдив. Снимките са от бул. "Руски". Интересното в случая е, че автомобилът с марка "Мерцедес" е с чужда регистрация. Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!
В Пловдив картинки като тази са ежедневие, но любопитното последно време е, че все повече чужденци започват да зарязват колите си на забранени зони за паркиране. Очевидно и институциите имат вина, защото не правят нужното, за да отучат шофьорите от този навик. Дали ако българин паркира по този начин в чужбина, някой ще го пожали от глоба?
Преди около месец, наш читател повдигна тези въпроси, ставайки свидетел на подобна картинка в Стария град.
Така за няколко месеца, виждаме няколко случая на нагли постъпки и от чужденците в Пловдив.
И чужденците в Пловдив започнаха да паркират по този начин!
© Plovdiv24.bg
Малко преди това, пловдивчанин засне как "Порше" с немска регистрация е задръстило тротоар до Понеделник пазара.






