Трима чуждестранни нападатели ще изкарат пробен период повреме на първия подготвителен лагер на Локомотив в Сандански, в периода 10-22 януари.
Французинът Дивитри Дюранд е на 28 години. и за последно е защитавал цветовете на Ред Стар с 9 гола в 25 мача, а понастоящем тренира с бившия си клуб Вилемомбле.
27-годишният нападател Шива Стар Н'Загой е от Габон и през последните пет години се състезава за френският Реймс, за който има 64 мача и 9 гола. От 2000-та година насам получава повиквателни за националния тим на Габон, за който е изиграл 13 мача и се е отчел с две попадения.
Третото име е на 26-годишният Хенри Мунианеза (на снимката) от Руанда, който със своите 188 см. е най-високият от тримата. За последно е играл във ФК Жерминал, има шест мача и за националния тим на своята страна.
Тримата ще кацнат на българска земя днес следобед и ще се присъединят към представителния тим на Локомотив повреме на лагера в югозападния град.
Източник: Lportala.net












БУЛТРАС
на 09.01.2011 г.
Kaкво значение има обвивката.Коко удари шестицата с мадам Ба.До колкото знам поне четерима от нейните футболисти са класни.Но Динев ги взима за да ги продаде.Това е добре за него,но не и за отбора.За нещо по-голямо трябва да имаш постоянен отбор с малки попълнения.Успех.
santos
на 08.01.2011 г.
Ай сиктир бе , напълнихте ни града с кюнци !!!
slavi61
на 08.01.2011 г.
Абе папагалчета стига сте висяли във нашите теми .. вас какво ви бърка какфи футболисти идват в Локомотив,нали след това стават най-големите звезди в Българското първенство .. по добре си гледайте вашия нещастен отбор,защото има доста проблеми и не се занимавайте с нас .. Само Локо
Levski
на 08.01.2011 г.
Ухаааа,взехме и Вкарвальо,черно-бели мисирки,ще ви гърбим якоооооо
torotifos
на 08.01.2011 г.
Do white-black: Брат, писна ми от сърцати футболисти в Локомотив, искам добри, качествени футболисти, независимо от каква националност! Сърцатия Том ми стига, пълен некадърник...виси на един гол срещу жълтите и тва е
Ювиги
на 08.01.2011 г.
Този да не го извадиха от египетските пирамиди
ПетАк ШЕСТаков
на 08.01.2011 г.
ВИЖТЕ ФРАНЦУЗИНА [video]http://www.youtube.com/watch?v=tdaHGR0Qh2A&translated=1[/video]
patzoni
на 08.01.2011 г.
тоя третия е много мощен,мисля че идеално ще се нагоди към нашия футбол [video]http://www.youtube.com/watch?v=sFttHiCoDwo[/video]
velito1936
на 08.01.2011 г.
защо вместо да се взимат тези не пробваме с Абушев и Мастагарков
Kindzadza
на 08.01.2011 г.
Пак некви черни бабереци,вие да не сте африкански отбор бе
IRON MAIDEN
на 08.01.2011 г.
Не знам какво ви притеснява ? Отляво Здравко, отдясно Дан4о, Раимонди централен нападател ! Вси4ко ново - добре дошло.
Jako
на 08.01.2011 г.
Нови черни терминатори идват в Локо!
Plovdiv1926
на 08.01.2011 г.
Да си прост жълтур е заболяване. Следащия полусезон ще газим грандове, а други ще са домакини на Сокол Марково - дали не им е зле на турците в жълто?!
Карлос-чакала 1912
на 08.01.2011 г.
Стига сте пеели че ще ви чуе Коко,пък нали знаете кво ги прави певиците?
M P
на 08.01.2011 г.
Толкова ли е трудно да направим "Arsenal"по български,майка му стара.Стига са се хвърляли пари на вятъра,кому е нужно.Това не е моето ЛОКО.Знам,че всичко се променя,и един "Inter"нямат нито един италианец в състава си,но "там" има пари.Ех ЛОКО,ЛОКО...
crazyjohny
на 08.01.2011 г.
КОКО ДИНЕВ СБЪДВА МЕчТИ
M P
на 08.01.2011 г.
МАШИНИИИ,са българските футболисти,израстнали с черно-бяло сърце.
ПетАк ШЕСТаков
на 08.01.2011 г.
МАШИНИИИ!
M P
на 08.01.2011 г.
Wesley Snipes...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!