Новият треньор на ЦСКА Бруно Акрапович дебютира начело на тима с категорична победа с 5:0 срещу Ботев Ихтиман. Босненският специалист остана доволен от показаното. Той заяви, че е имал малко време да се запознае със своите футболисти и хората в ЦСКА. Според него най-важното е да бъде разбран какво точно желае.
Акрапович заяви също така, че ЦСКА е най-големият клуб в България и трябва да се бори за победата във всеки един мач. Той не изключи и титлата, въпреки изоставането на "червените" от лидерските позиции в таблицата.
Бившият наставник на Локомотив Пловдив се обърна към феновете на тима и ги призова да затворят очи и да си спомнят за хубавите моменти под негово ръководство.
"Стигнахме до успеха така, както искахме, организирана преса, залагахме на индивидуалните качества, изглеждахме много добре, имахме много голови шансове, още по-важно е за мен да не даваме на противника възможности“, коментира Акрапович.
"Засега така ще подреждам футболистите на терена, опитахме се по този начин да направим хубава преса и движение, да сме агресивни. Аз бих искал да имам всички играчи тук обаче не е така. Имам интелигентни играчи, които разбират какво искам. Запознах се с тях, знам какви са им целите. Направих тиймбийлдинг и вървим напред. Трудно е без много играчи, нямахме възможност да играем двустранна игра на тренировка преди мача. Опитахме се с треньорите да им обясним как искам да играят“, заяви той.
"Проблемът не е толкова в липсата на брой футболисти, а разбиране на схемата с трима защитниците, изисква време. Играчите са свикнали с напълно различна схема. Не е въпроса на играчи, а на време. Нямаме толкова време, ще продължаваме обаче по този начин, а ко не се случи нещо сериозно“.
"Трябва да сме по-конкретни, аз съм доволен от резултата, но можем да вкарваме още повече голове с концентрация. Искам да променим това да не се забавяме с глупости назад, да не даваме шансове на противника. Трябва да сме концентрирани напред и да пресираме заедно“.
"Плюсът за мен е голям да дебютирам точно в този момент, запознавам се с момчета. Надъхахме се малко с позитивна атмосфера. Искаме да има силна конкуренция, като се върнат всички футболисти.
"Зависи от противника дали Али Соу ще си партнира в атака с някого. Томи Юрич, ако може да му помогне, ще го пускаме. Ахмедов има качества също“.
"Имах малко време да се запозная с хората в клуба, всички искат да помогнат, говорих с много от тях, продължаваме да работим, още повече трябва да се опознаем. Важно е да разберат какво искам“, споделя новият старши треньор на ЦСКА.
"Ние гледаме нашите си неща, анализирам тактика, индивидуални качества на противника и подготвям свой отбор. Как Левски ще излезе си е негов отбор. Най-големият отбор в България сме с четири главни букви, искам агресия, желание на терена и три точки във всеки мач“.
"Да подценяваш противника е първа крачка към нещо лошо. Трябва да се вижда нашето качества на терена, без значение кой е противникът“.
"Аз вече казах за напускането си на Локомотив Пловдив. Поздравявам всички локомотивци и им благодаря за подкрепата. Искам да им кажа и на тези, които все още ме подкрепят, и на тези, които ме мразят, да си затворят очите за момент и да си помислят за хубавите моменти, за трите купи. Аз съм взел решение и продължавам напред“.
"Ние не се отказваме от нищо, включително и от титлата. Колкото е възможно ще направим да стигнем до трофея, обаче 1/3 от сезона е минала. Целта е да извлечем максимума“, завърши Акрапович.












Vasko A F Vegas
на 18.11.2020 г.
Тоз голям салкъм излезе
Boris Pavlov
на 15.11.2020 г.
Спрете да обиждате човека, не ви ли стига че за 3 години от провала на Пловдив ви превърна в шампиони на България! Ботевист съм и пак го уважавам, а вие го плюете. Не ви е срам селяни!
а 1912
на 15.11.2020 г.
Абе ЦСКА си е ЦСКА
Atanas Fotinov
на 15.11.2020 г.
Баси тва е извадено от контекста чак е странно да говори такива неща!!!
Капана1926
на 15.11.2020 г.
Свърши отлична работа на Лаута и ни донесе много радост! Не показа никакво уважение при тази слбанска раздяла! Тръгна си като мишка през собствена дупка. Лаута нито забравя нито прощава на проституиращи играчи и тренери! Успех на Тунчев и Жоро Илиев! Станаха шампиони при най-големия мъж на Лаута: Едо! Никога не подви опашка пред съскащите “експерти” и президенти! Другарят Бонбонев нали лигавеше с кривата глава Бруно, както се навеждаше на всеки нов собственик.... Е, какво стана с “тренер завинаги”?! Крушарски и Бонев са мазни лапачи...Свърши ли държавната баница изчезват на секундата!
Вили Неделчева
на 15.11.2020 г.
До скоро говореше така, за друг отбор! рџ?Љ
Enis Armandov
на 15.11.2020 г.
Тиси Голкм Предател Бурно
Todor Florov
на 15.11.2020 г.
Факт
Right Wing 1926
на 15.11.2020 г.
Скорошно уволнение ти пожелавам паляк
Krasimir Bochukov
на 15.11.2020 г.
Само пенделите и говедата немогат да го приемат
Atanas Mitev 2
на 14.11.2020 г.
Акрапович, ти си най-голямата к*рва в България!
traktorist69
на 14.11.2020 г.
С Левски сте X, с лудогорец яко падате, с берое, арда и черно море максимум X и с нас дано паднете, защото сте най мразеният клуб в България!
Илия Вълчанов
на 14.11.2020 г.
МИШОК!
локомотив пд
на 14.11.2020 г.
Да Бруно си тръгна по балкански но кой би устоял на три пъти по висока заплата.След като Крушарски не може да му я даде той избра Цеца.Не е хубаво да го наричаме предател.Той даде много на Локо пд.
Петьо Лозанов
на 14.11.2020 г.
Предател номер 1
Predrag Racic
на 14.11.2020 г.
Фолирант. Рупа на саксийи.
Erol Paris Paris
на 14.11.2020 г.
Ако не беше Ожболт до сега нямаше кой да знае за теб Продажно шайка
Danko Tolev
на 14.11.2020 г.
Естествено след Левски София
Dimitar Karamitev
на 14.11.2020 г.
де**а и Босненския шизофреник , де**а ....к*вал !!!
Kaloqn Cholakov
на 14.11.2020 г.
Болен мозък
Xristo Beikov
на 14.11.2020 г.
Балкански .....ман....,той джуджето ща излекува
Лиляна Дичева 1
на 14.11.2020 г.
Преди това говореше за Локо същото и се надуваше като " пуяк " след всяка победа !
maznislav
на 14.11.2020 г.
И тоя ще всърши като останалите там...
Plamen Hristoskov
на 14.11.2020 г.
Предател
Христо Неновски 1
на 14.11.2020 г.
Брунооо, Бруноо.. отиде при ония шизофреници и започна да дрънкаш глупости и ти.. до ония ден беше скромен и уважаван човек, а сега си на път да станеш за смях.. язък ти за успехите..
Georgi Dimchev
на 14.11.2020 г.
Пепи гоуем си Брат. Ама много голем. Хихшхи
Пловдивският любимец
на 14.11.2020 г.
Прав е Бруно. Цска и Левски са номер 1 и 2. Локо е на 3 място в България.
So what
на 14.11.2020 г.
Голям треньор!!! Малък Човек! Лошото е, че ще съсипят Локото тепърва. След него се очаква да вземат 3-4- ма играчи....
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!