Кметът на Пловдив Здравко Димитров - Зико коментира ситуацията със стадион Локомотив и базата, която собственикът на клуба Христо Крушарски иска да направи в ЖР "Тракия" за детско-юношеската школа на черно-белите. Това стана по време на вчерашното посрещане в Общината, където "смърфовете" вдигнаха пред своите фенове спечелената втора поред Купа на България.
Зико връчи на Крушарски официален плакет на Античния театър за спечеления ценен трофей.
"Базата си е ваша, няма кой да ви я вземе. Щом ми дадете всички необходими документи, веднага ще стартираме процеса. От наша страна няма да има и минута забавяне. Аз съм сигурен, че до края на годината, даже до края на лятото, трябва да започнат и двата стадиона. Осигурено е финансирането".
След това преди играчите да покажат Купата пред феновете, Здравко Димитров каза: Само да помоля футболистите, да не скачат много на терасата, за да не паднем всички заедно долу".
Гледайте в прикаченото видео как кметът посрещна Локо в Общината!










































Лошо куче11
на 07.07.2020 г.
За к,ви да дава и на вас бе мангали прости,к*р за Локо е нали това пеете и това искате.
So what
на 07.07.2020 г.
Тоя лъже, като дърта циганка! Да беше казал и какво ще направи той като кмет и общината за Локомотив? Както каза, че ще строи паркинг и терен на "Кънчева поляна"!? Каквото на едните, това и на другите! С чужда пита, помен прави...
Plovdiv 26
на 07.07.2020 г.
Зико с общински пари ще правиш на кънчова поляна терена и паркинг,това са грубо 1.5млн-2.На Локомотив ще дадеш ли толкова общински пари за стадиона?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!