Клуб на привържениците на Ботев Пловдив, Сдружение "ПФК Ботев" и Обединени фракции BULTRAS организират поредния протест. Този път той ще се проведе преди шампионатния мач с Берое.
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалния текст на "жълто-черните" фенове:
Скъпи ботевисти,
борбата за нашия дом продължава тази събота (07.12.2019) от 10:00ч. Мястото е ясно - ст. "Христо Ботев".
От там всички ще се отправим с шествие към Община Пловдив.
Искането е едно – най-скорошно изграждане на стадион "Христо Ботев" и оставането му в патримониума на клуба!
Протестът преди мача с Левски бе добре посетен, автошествието се получи още по-добре, тази събота е време да бъдем още повече и още по-настойчиви!
Очакваме Ви!
Клуб на привържениците на Ботев Пловдив
Сдружение "ПФК Ботев"
Обединени фракции BULTRAS












So what
на 03.12.2019 г.
Тази безпрецедентно, нагла просия трябва да бъде спряна с всички законни средства! В случая няма никакъв казус. Представете си, ако всеки тръгне да иска по този начин, какво ще стане? На всичкото отгоре, това не е проблем, който засяга масово Пловдив, гражданите му, както и държавата. Това е едно нагло желание на една малка група хора. Всеки фен на ФК иска чисто нов стадион, но това става с ужасно много пари, организация и предпоставки за възвращаемост на инвестицията...За жалост в държавата ни няма такива инвеститори, както и причини такива да наливат пари в бази и стадиони! За това е отговорна държавата! Пловдив има нужда от реновиране на градския стадион!
Speaker
на 03.12.2019 г.
Само не блокирайте града... Протестирайте в Раковски!
Стикс
на 03.12.2019 г.
Жълто-черната Коледа събота (07.12.2019) от 10:00ч... Каним всички бултраси пред Община Пловдив в събота (07.12.2019) в 10:00 ч. се събираме от носталгия пред Източен 10 и отиваме около 11:00 Пред Общината на град Пловдив!Там има 13 МЕТРОВА Коледна елха, светеща и атрактивна, каним ви на жълто-черната Коледа в центъра на Пловдив. Всеки да си носи сам ракия , игла и спринцовка! Нека забравим безпаметно за 15.05.2019, нека забравим Дупката на Източен 10, нека забравим Рестарта на Самуилов, нека забравим Цецо и бутането на 30 000 стадион, за да играем на село в Коматево, нека забравим, НЕКА ЗАБРАВИМ около ЕЛХАТА и да оставим претенциите си под нея, защото в събота ОКОЛО ОБЩИНА Пловдив има един портиер и ЕДНА ЕЛХА и помнете все пак САМО ботев... Весел празник, братя бултарси, Жълто-черната Коледа събота (07.12.2019) от 10:00...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!