Ботев (Пд) е най-ефективният отбор в България, след като на "канарчетата" са нужни точно 7 удара, за да вкарат един гол. Това показва проучване на швейцарската футболна обсерватория, което засяга 35-те най-значими футболни първенства в Европа.
Най-близо до жълто-черните по този показател е хегемонът Лудогорец със 7,45 удара за един гол. На трето място е Берое със 7,48, пише "Меридиан мач". Най-ефективният отбор в Европа е ПСЖ, тъй като на тима са необходими само 4,71 удара, за да се разпише веднъж.












БП 1912 ФК
на 29.01.2019 г.
Такива комплексари като "wind" , ако чуят или видят нещо свързано с Ботев и изпадат в депресия. Не му обръщайте внимание, него животът (и Тошко от центъра) го е наказал достатъчно. Цял живот да мразиш жълтите по същия начин, "локомотивецо".
So what
на 29.01.2019 г.
Пропуснали ли са и друг фактор, по който са най-ефективни. Това, че дължат над 50 милиона и са единствения клуб, който съществува чрез крадени пари от държавата. Строеж, база и т-н.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!