Титулярният вратар на Ботев (Пд) Даниел Кайзер направи странно изявление относно бъдещето си в клуба. Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че настоящият договор на поляка с жълто-черните приключва през лятото и в момента той е свободен да преговаря с други клубове.
"Нормално е да имам по-големи претенции. Но те не са чак толкова високи. Има няколко клуба от чужбина, които вече ми предлагат договори. Все още обаче от Ботев не преговарят с мен. Аз лично искам да продължа да играя за Ботев и за тези прекрасни фенове", заяви Даниел Кайзер, цитиран от Гонг.












Nako_1912
на 04.01.2019 г.
Оооох, ох, ох - да пише някой от друг отбор - разбирам, ама мингяни от Лаутджамия да се присмиват за трансфери - това си е скудоумие! Само едни скотове могат да пишат така!
Локомотив Пловдивския Любимец
на 04.01.2019 г.
На сергията..
Пловдивският любимец
на 04.01.2019 г.
Яснооо, и това момче е пътник
hoodlom
на 04.01.2019 г.
Кайзер трябва да остане! Страхотно вратарче, пък и младо.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!