Пловдивчанин се свърза с Plovdiv24.bg, за да разкаже за безпардонното замърсяване на въздуха на метри от сградата на Пътна полиция: "Здравейте! Отново димна завеса до КАТ, не се диша. Видеото е от вчера - "Шекер махала"...
Пловдивчанин бесен заради обгазяване от Шекера!
© Plovdiv24.bg






