Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще защитава титлата си срещу седем отбора през новия сезон.
Жребият за новото първенство в Национална волейболна лига (жени) ще бъде изтеглен утре, 6 октомври (събота) от 13:30 часа в зала "Иван Вазов" в Стара Загора.
Час по-късно в същата зала ще се проведе финалът за мъжката Суперкупа на България между Нефтохимик 2010 (Бургас) и Монтана (Монтана).
През новия сезон в женското първенство ще участват осем отбора – всички седем тима от миналия сезон и новият отбор Перун (Варна).
Ето всички участници в НВЛ (жени) за сезон 2018/2019:
Марица (Пловдив), Левски (София), ЦСКА (София), Берое (Стара Загора), Раковски (Димитровград), Славия (София), Казанлък Волей (Казанлък), Перун (Варна).