Спортно-техническият щаб на индийския Керала Бластърс засили Димитър Бербатов да тренира с юношите на клуба. Официалната причина за това решение е, че така българинът ще се възстанови по-бързо от проблемите си.
В момента нападателят се оплаква от поредно мускулно разтежение.
Треньорът на Керала Бластърс Дейвид Джеймс побърза да уточни, че Бербатов не е забравен от него и е част от състава.
Припомняме, че само преди няколко дни местната преса написа, че шефовете на клуба обмислят раздяла с Бербатов докато трае трансферният прозорец, за да могат да привлекат друг чужденец, който да бъде по-полезен за клуба.
Засилиха Бербатов да тренира с юношите! Какво ли предстои след това?
© Facebook