Представителният тим на Локомотив Пловдив ще замине на лагер в село Марково в понеделник (15 януари). Възпитаниците на Бруно Акрапович ще останат там до неделя. Черно-белите ще провеждат своите тренировки на Лаута.

След това предстои и подготовка в турския курорт Анталия. "Смърфовете" ще бъдат в южната ни съседка до 10 февруари, където ще изиграят и 4 контроли.

Първият официален мач за годината на Локомотив е насрочен за 18 февруари. Черно-белите са домакини на Пирин от 12:30 часа, а срещата ще се играе пред празни трибуни заради наказание на Локомотив.