Бившите футболисти на Литекс Атанас Борносузов и Кирил Николов ще подпишат договори с Ботев.
Очаква се това да стане утре или най-късно вдругиден. Двамата са се разбрали вече с президента на „канарчетата" Димитър Христолов и единствената пречка пред тях е да си намерят варианти в чужбина.
Според запознати към Борносузов интерес има от Кипър, както и от български отбори, като дори се заговори за Локомотив Пловдив.
Източник: Gong.bg
Димитър Христолов