Близо 2000 души блокираха тази вечер центъра на Варна, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Зрелищният протест на феновете на ФК Спартак започна с демонстративен мач пред сградата на общината. В него се включиха легенди на "соколите", бивши футболисти и треньори.

Привържениците настояват имотите на футболния клуб да бъдат върнати и да станат отново общинска собственост.

Искането им е за категорична на позиция на градската управа, както и за наказателна отговорност за сделките с имотите. Ако гласът им не бъде чут, ще има нови протести.