Халфът на Ботев Тодор Неделев призна, че основната цел на тима му е да влезе в първата шестица, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво каза талантът от Белозем след победата над Локо с 3:0 в градското дерби:

"Феновете се радват на нашата игра. Започваме да се сработваме отпред и отзад".

"Имаме мач по-малко, надявам се да си го вземем. Ако го направим, ще натрупаме точки и ще можем да влезем в шестицата".

Вижте изказването на Неделев в прикачения файл!