Отборът на Ботев ще изиграе приятелска среща с Несебър в паузата от първенството.
Мачът е в петък (01.09) от 10:30 часа на помощен терен №1 на базата в "Коматево".

Двубоят ще бъде със свободен вход за зрителите.