Отборът на Ботев ще изиграе приятелска среща с Несебър в паузата от първенството.
Мачът е в петък (01.09) от 10:30 часа на помощен терен №1 на базата в "Коматево".
Двубоят ще бъде със свободен вход за зрителите.
Отборът на Ботев ще изиграе приятелска среща с Несебър в паузата от първенството.
Мачът е в петък (01.09) от 10:30 часа на помощен терен №1 на базата в "Коматево".
Двубоят ще бъде със свободен вход за зрителите.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!